PYTANIA? ZADZWOŃ!

334 000 368 (INFOLINIA CZYNNA PN-PT 9:00-17:00) LUB NAPISZ KONTAKT@CLCL.PL

DARMOWA DOSTAWA OD 249 ZŁ

Jaki jest mój idealny uniform medyczny?

0
Jaki jest mój idealny uniform medyczny?

Mundurek medyczny. Kawałek materiału. Kiedyś wszystkie były do siebie bardzo podobne. Najlepiej białe, czyste i wykrochmalone. Moje pierwsze wspomnienia związane ze spotkaniem z ochroną zdrowia, to właśnie białe fartuchy. Sterylna czystość, która koniecznie musiała być zaprasowana w kant.

 

Dziś na szpitalnych korytarzach możemy zobaczyć różnorodność kolorów, wzorów i krojów. Czy to dobrze? Na to pytanie każdy z nas musi sobie odpowiedzieć sam J Według mnie różnorodność w tym zakresie pozwala nam w pracy podkreślić własne „ja”. Pamiętajmy, że za drzwiami szpitala nie stajemy się innymi osobami. Jesteśmy tym samym człowiekiem, który po dyżurze wychodzi z rodziną do kina czy na lody.

 

Jaki jest mój idealny uniform medyczny? Kolorowy i wygodny! Zdecydowanie te dwie cechy są dla mnie najważniejsze. W mundurku często spędzam długie godziny w szpitalu. Podnoszę, dźwigam, obracam, biegam. Dlatego też nie wyobrażam sobie mieć na sobie czegoś co krępuje moje ruchy. Co do kolorów… Myślę, że nigdy w prywatnym życiu nie założyłabym na siebie różowych spodni połączonych z bluzą w pieski i kotki. Do szpitala? Jak najbardziej. W pracy im więcej dzieje się na mundurku – tym dla mnie lepiej. Pozwala to w jakiś sposób przełamać szpitalną rutynę i z pewnością uprzyjemnia odbiór nas – medyków, naszym pacjentom.

 

Żyjcie kolorowo! ;)

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium