PYTANIA? ZADZWOŃ!

519 058 558 / 505 352 840 LUB NAPISZ KONTAKT@CLCL.PL

DARMOWA DOSTAWA OD 249 ZŁ

Jaki jest mój idealny uniform medyczny?

Jaki jest mój idealny uniform medyczny?

Mundurek medyczny. Kawałek materiału. Kiedyś wszystkie były do siebie bardzo podobne. Najlepiej białe, czyste i wykrochmalone. Moje pierwsze wspomnienia związane ze spotkaniem z ochroną zdrowia, to właśnie białe fartuchy. Sterylna czystość, która koniecznie musiała być zaprasowana w kant.

 

Dziś na szpitalnych korytarzach możemy zobaczyć różnorodność kolorów, wzorów i krojów. Czy to dobrze? Na to pytanie każdy z nas musi sobie odpowiedzieć sam J Według mnie różnorodność w tym zakresie pozwala nam w pracy podkreślić własne „ja”. Pamiętajmy, że za drzwiami szpitala nie stajemy się innymi osobami. Jesteśmy tym samym człowiekiem, który po dyżurze wychodzi z rodziną do kina czy na lody.

 

Jaki jest mój idealny uniform medyczny? Kolorowy i wygodny! Zdecydowanie te dwie cechy są dla mnie najważniejsze. W mundurku często spędzam długie godziny w szpitalu. Podnoszę, dźwigam, obracam, biegam. Dlatego też nie wyobrażam sobie mieć na sobie czegoś co krępuje moje ruchy. Co do kolorów… Myślę, że nigdy w prywatnym życiu nie założyłabym na siebie różowych spodni połączonych z bluzą w pieski i kotki. Do szpitala? Jak najbardziej. W pracy im więcej dzieje się na mundurku – tym dla mnie lepiej. Pozwala to w jakiś sposób przełamać szpitalną rutynę i z pewnością uprzyjemnia odbiór nas – medyków, naszym pacjentom.

 

Żyjcie kolorowo! ;)

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium