Koszty dostawy

Metody płatności i dostawa

1.1 Przewiduje się następujące sposoby płatności za zamówiony towar:
• szybka płatność Przelewy24,
• przedpłata tradycyjnym przelewem bankowym
• płatność za pobraniem przy odbiorze (dodatkowa opłata-5pln)
1.2 Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
1.3 Przewiduje się następujące metody dostawy:
• kurier Inpost,
• paczkomaty Inpost,3
• odbiór osobisty – odbierając zamówiony towar w sklepie (Ul. Listopadowa 43, 43-300 Bielsko-Biała), możecie Państwo zapłacić gotówką lub kartą. Na odebranie paczki od momentu otrzymania wiadomości mailowej z potwierdzeniem gotowości do odbioru jest 5 dni roboczych. Po upływie tego okresu zamówienie zostaje anulowane.
1.4 W przypadku dokonywania płatności w drodze przelewu, zapłata za zamówiony towar winna nastąpić na rachunek bankowy Sklepu prowadzony przez ING Bank Śląski nr rachunku bankowego: 95 1050 1070 1000 00243888 0557
1.5 W przypadku dokonywania płatności za pobraniem zapłata za zamówiony towar winna nastąpić Kurierowi wybranej firmy kurierskiej.
1.6 Opłaty za dostawę są naliczane automatycznie dla każdego towaru i wyszczególniane w trakcie składania zamówienia.
1.7 W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko lub nazwę Klienta jak również numer zamówienia podany w wiadomości e-mail. Zamówienie zostanie zrealizowanie po wpłynięciu środków pieniężnych tytułem ceny na podany rachunek bankowy.
1.8 W przypadku nieodebrania przesyłki z zamówieniem, niezależnie od wybranej formy płatności, Klient zobowiązany jest do jego bezpłatnego odebrania w siedzibie Sklepu lub zapłaty za ponowną wysyłkę zamówienia, w kwocie 25,00 zł (dwadzieścia pięć złotych 00/100). Opłata ta wynika z obciążenia Sklepu opłatą za zwrot przesyłki do jego siedziby oraz ponownej wysyłki do Klienta. W przypadku nieodebrania opłaconej przesyłki przez Klienta, Sklep ma prawo potrącić przy zwrocie należności za towar kwotę 12,99zł, z tytułu obciążenia Sklepu opłatą za zwrot przesyłki do jego siedziby, przez firmę Kurierską.
1.9 Wysyłka zamówienia następuje niezwłocznie po jego skompletowaniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium